kapat× Destek +90 (216) 380-0461
Aralık 2020
T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen “Kamu Binalarında Enerji Verimliliği (KABEV) Projesi” için“Teknik Proje Danışmanı” seçildik.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen “Kamu Binalarında Enerji Verimliliği (KABEV) Projesi” için ESCON Enerji, ALTENSİS, ENVE Enerji ve S317 Consulting İş Ortaklığı olarak “Teknik Proje Danışmanı” seçildiğimiz için gururluyuz. Türkiye’de kamu binalarında ilk “EPC-Enerji Performans Sözleşmesi” ve “nZEB-Yaklaşık Sıfır Enerjili Bina” uygulamalarının da hayata geçirileceği KABEV projesi kapsamında 200 Milyon USD yatırım ile 700’e yakın kamu binasının enerji verimliliği dönüşümü hedeflenmektedir.

ESCON Energy, ALTENSIS, ENVE Energy and S317 Consulting, are proud to be the chosen JV for Technical Assistance to the Republic of Turkey Ministry of Environment and Urbanization General Directorate of Construction Affairs “Energy Efficiency in Public Buildings (EEPB) Project”. The 200 Million USD EEPB Project aims to improve energy efficiency in nearly 700 public buildings, including “EPC-Energy Performance Contract” and “nZEB-Nearly Zero Energy Building”. A first in public buildings in Turkey.

kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.