kapat× Destek +90 (216) 380-0461
08/09 2017
“Sanayide Enerji Verimliliğinin Artırılması” Projesi kapsamında EGE ÇELİK, BEYPİLİÇ VE PINAR SÜT etüdleri tamamlandı.

 

“Türkiye’de Sanayide Enerji Verimliliğinin Artırılması Projesi” başarılı şekilde tamamlandı. Proje çıktılarının paylaşıldığı kapanış toplantısı, 11 Eylül 2017 tarihinde gerçekleştirildi.

Türkiye’de Sanayide Enerji Verimliliğinin Artırılması Projesi, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ve Birleşmiş Milletler Sınai Kalkınma Örgütü (UNIDO) ile işbirliği içinde yürütüldü. Küresel Çevre Fonu’nun (GEF) desteklediği projenin diğer paydaşları ise Küçük Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) ile Türk Standartları Enstitüsü (TSE).

Enerji verimliliği danışmanlık şirketlerinin, OSB'lerin ve sanayi kuruluşların aktif paydaş olduğu projede  ESCON olarak Detaylı Enerji Etüdü yapacağımız 3 endüstriyel işletmeden Ege Çelik,Beypiliç ve Pınar Süt  firmalarında  saha çalışmaları sona erdi. Firmaların  tüm çalışanlarına yardımları ve misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

 

Konu ile ilgili Linkler:

http://www.enerji.gov.tr/tr-TR/Sayfalar/Devam-Eden-Uluslararasi-Projeler

http://www.tr.undp.org/content/turkey/tr/home/presscenter/articles/2017/10/sanayide-enerji-verimliliinin-artrlmas-projesi-tamamland.html

 

 

PINAR SÜT ETÜDÜ

 

EGE ÇELİK ETÜDÜ

 

BEY PİLİÇ ETÜDÜ

kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.