kapat× Destek +90 (216) 380-0461
25 OCAK 2019
TURKONFED Enerji Verimliliği Yeni Yaklaşımlar Toplantısı - 25 Ocak 2019 / Çorlu

25 Ocak 2019 / Çorlu - Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu’nun (TÜRKONFED) ve Trakya Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (TRAKYASİFED) desteği, Çorlu İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği (ÇİSAD) ev sahipliğinde Çorlu’da, Enerji Verimliliğinde Yeni Yaklaşımlar toplantısı düzenlendi.

Escon Enerji Sistemleri ve Cihazları Tic. A.Ş. Genel Müdürümüz Onur Ünlü,  Enerji Verimliliğinde Yeni Yaklaşımlar konusunda sunumunu gerçekleştirdi.

 

Panele; 26. Dönem AK Parti Tekirdağ Milletvekili Metin Akgün, Ergene Kaymakamı  Fatih Kızıltoprak,  Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Fahrettin Akçal, ÇİSAD Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Ayan, TRAKYASİFED Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Açıkgöz, TÜRKKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan, Meclis Başkanı Erdim Noyan, Yönetim Kurulu Üyeleri; Cem Tunalı, Ertuğrul Adıgüzel, Meclis Üyesi Gökhan Tunalı ve Meslek Komite Üyeleri katılımda bulundular.

Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ Moderatörlüğü’nde gerçekleşen panelde konuşan  Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan; “Odamız olarak böyle bir programa ev sahipliği yapmaktan onur duyuyoruz. Konu başlığımız enerji verimliliği. Biz ülke olarak imkanları çok geniş olan bir ülke değiliz. Bundan dolayı tüm kaynaklarımızı çok verimli kullanmamız gerekiyor. Rekabette öne çıkıp maliyetlerimizi düşürebilmek adına enerji bizim için çok büyük önem taşıyor. Daha fazla yatırım yapmamız gerekiyor. Her geçen gün üretilen ürünlerde enerjinin ağırlığı ve maliyeti artıyor. Bizlerin uluslararası arenada kaynaklarımızı çok daha etkin kullanarak daha büyük pazarlara ulaşmamız gerekiyor” dedi.

 

Panelde; Escon Enerji Sistemleri ve Cihazları Tic. A.Ş. Genel Müdürü Onur Ünlü  ile birlikte Şişecam Araştırma Teknolojileri Geliştirme Merkezi Enerji Verimlilik Uzmanı Gürhan Dural, Türkiye Sürdürülebilir Enerji Finansman Programı Banka İlişkileri Müdürü Seyran Hatipoplu sunumlar gerçekleştirdiler.

Konu ile ilgili linkler;

 

http://www.turkonfed.org/tr/fotograflar/298/enerji-verimliligi-yeni-yaklasimlar-toplantisi-25-ocak-2019-corlu/

https://www.corlutso.org.tr/haber-5661-enerji_verimliliginde_yeni_yaklasimlar_paneli_odamizda_gerceklesti.html

http://www.turkonfed.org/tr/fotograflar/297/turkonfed-enerji-verimliligine-yeni-yaklasimlar-toplantisi-medya-yansimalari-25-ocak-2019-corlu/

http://www.turkonfed.org/tr/detay/1934/turkonfed-baskani-turan-enerji-verimliligi-seferberligi-baslatmaliyiz/

 

 

 

kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.