kapat× Destek +90 (216) 380-0461
ESCON, 9. EVF Forum ve Fuarına katıldı.

29-30 MART  2018 Tarihinde  Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Salonunda gerçekleşen 9. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı ( EVF) ile sektör temsilcileri bir araya geldi.

T.C Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sn Berat Albayrak tarafından Eylem Planı’nın   açıklandığı ve Harekete Geç Uygula” ana teması ile düzenlenen 9. EVF Forumunda Enerji Yönetimi standartları ve uygulama prensipleri konulu panelde, Genel Müdürümüz Onur Ünlü   Enerji Yönetimi ve Enerji Performans Sözleşmeleri üzerine görüş ve tecrübelerini paylaştı.

ESCON ENERJİ A.Ş,  kamu ve özel sektörden birçok değerli misafiri ve duayenleri standında ağırladı. Onur ÜNLÜ; “Yatırımcıların  performans riski almadan ve sıfır yatırım ile enerji verimliliği arttırıcı projeleri hayat geçirebilecekleri ve dünyadaki en yaygın finansman modeli olan Enerji Performans Sözleşmeleri’ nin yasal altyapıya kavuşması çok sevindirici bir gelişme… 15 senedir  özel sektörde, enerji verimliliğin lider şirketi ESCON olarak 19 başarılı Enerji Performans Sözleşmesine imza attık ve müsterilerimize enerji alanında en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

KONU İLE İLGİLİ LİNKLER

http://www.mechanic.com.tr/9-enerji-verimliligi-forumu-ve-fuari/

https://www.turkishhvacnews.com/2018/05/02/escon-9-evf-forum-fuarindaydi/

kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.