kapat× Destek +90 (216) 380-0461
Sistem Çözümleri
Danışmanlık

SİSTEM ÇÖZÜMLERİ

escon

ESCON, alanında dünya lideri olan uluslararası firmalarla yaptığı teknik işbirliği ile endüstriyel işletmelere enerji tasarrufu ve enerji geri kazanımı konularında performans garantili anahtar teslim verimlilik artırıcı sistem çözümleri sunmaktadır.

ESCON, en doğru ve en güncel bilgiler yardımıyla ve teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerine yatırım maliyeti düşük ancak getirisi yüksek verimlilik artırıcı sistem çözümleri sağlayarak, işletmelerin enerji maliyet ve yoğunluğunun düşürülmesine katkı sağlamaktadır.

escon

MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES

MHI olarak biz tüm proje ve fikirlerimizi gelecek için ortak bir başarı etrafında toplamak isteriz.

Çalışmakta olduğumuz birçok sektörde planlamadan uygulamaya giden süreçte kanıtlanmış ileri görüşlülüğümüz, engin endüstri bilgimiz ile dünya çapında yenilikçi ve her yönden noksansız çözümler sunmaktayız.

Yeni teknolojiler geliştirerek dizayna, üretime ve hizmete varıncaya kadar toplumun ihtiyaçlarını karşılayıcı entegre, kapsamlı teknolojiler ile her zaman farklı, daha basit ve sürdürülebilir çözümler bulmanın peşindeyiz.Dünya genelinde iş ortaklarımız ve müşterilerimizle daha iyi bir gelecek hedefinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

...

www.mhi.com
escon

AIC

AIC dünya genelinde ısı transferi çözümleri sunan bir grup şirketidir. Bu alandaki uzmanlığımız; seneler içinde farklı birçok sektörde ve uygulamada kazanılan bilgi birikimi ve edinilen tecrübeden gelmektedir.

İleri teknoloji ile üretilen cok yönlü ve ayrıcalıklı tasarımlarımız, birçok işletmenin projelerine ve ihtiyaçlarına özel ve eşsiz çözümler sunmamızı sağlamaktadır.

...

www.myaic.com
escon

MTEE

Enerjiyi harekete dönüştüren mükemmellik...

Mıtsubishi Turbocharger ve Engine Europe B.V., Avrupa Otomotiv sektörünün önde gelen kuruluşlarındandır.

Dizel ve Gaz motorları; Denizcilik, inşaat, tarım ve her tür endüstriyel işletmede kullanılmak üzere tasarlanmış ve üretilmiştir.

Avrupa’nın önde gelen otomotiv firmalarının motorlarında en yüksek kalitede üretilen Turbocharger’ı kullanması bir tesadüf değildir.

...

www.mtee.eu
escon

DEEPBLUE

Hope Deepblue Air Conditioning Corp.ltd (Deepblue); Continental Hope Group (CHG) tarafından 1997 yılında, 160 milyon RBM sermaye ile absorbsiyonlu soğutma grupları üretmek amacıyla kurulmuş bir grup şirketidir.

Çin'in güneydoğusunun en büyük iklimlendirme cihazları üreticisi olarak National Hightech Zone içinde 170 hektarlık bir alanda yer almaktadır. Soğutma sektörünün(HVAC system R&D) tüm alanlarında; üretim, servis, AR-GEsiyle tüm ihtiyaçlarınızı tek bir noktada karşılayacak, çözüm ortağınızdır. Deepblue sıcak su tahrikli, buhar tahrikli, doğal gaz tahrikli, baca gazı tahrikli ve çoklu enerji tahrikli gibi her türlü lityum bromür absorpsiyon teknolojisi içeren ürünlerin tasarımı ve üretimi üzerine odaklanmıştır.

...

www.slhvac.com
escon

KAISHAN GROUP

6O yılı aşkın tecrübesiyle Zhejiang Kaishan Compressor CO. Ltd alanında uzman bir kompresör üreticisidir.

Günümüzde Çin’de bulunan en büyük vidalı/basınçlı hava kompresörü üreticisi olmakla beraber, üretimde ve satışta sektör lideridir.

2017 yılı cirosu 22 milyon RBM OLAN Kaishan Group, Çin’de bulunan birçok rakibinden ve çok uluslu şirketlerden daha fazla üretim kapasitesine sahiptir.

...

www.kaishancomp.com
escon

MAXVAL

Ülkemizde 6000’ den fazla işletmede buhar kullanılmaktadır. Ancak, işletmelerin büyük bir çoğunluğunda; tesisat hataları, yanlış seçilmiş cihazlar ve ömrünü tamamlamış sistemler nedeniyle verim kayıpları yaşanmaktadır. Çok basit önlemlerle veya yeni teknoloji ürünlerle proseslerin verimini yükseltmek mümkündür.

Bu düşünceden hareketle kurulan MaxVal, 35 yılın bilgi birikimi ve deneyimini endüstriyel işletmelere taşıyarak, en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Maksimum hizmet, maksimum kalite ve maksimum verim vizyonuyla kurulan şirket, buhar cihazları ve vana satışlarının yanında mühendislik hizmetleri de sunmaktadır. Uzman mühendis kadromuzla sistem konusunda işletmelerde proseslere yönelik özel çalışmalar da yapılacaktır.

MaxVal, buhar cihazları konusunda 1926 yılından beri faaliyette olan Forbes Marshall ve Mival ürünlerinin Türkiye Temsilcisi olup, ayrıca ileri teknoloji cihaz ve sistemler konusunda Amerika Şirketleri’yle de işbirliği yapmaktadır.

Amacımız, buhar sistemlerindeki son teknolojileri, yüksek verimli, az bakım gerektiren veya bakıma ihtiyaç duymayan uzun ömürlü cihazları sanayinin hizmetine sunmak, sorunsuz tesisat ve yüksek verim ile işletmelere değer katmaktır.

...

www.maxval.com.tr
escon

FORBES MARSHALL

Forbes Marshall, buhar mühendisliği ve kontrol ekipman çözümleri konularında 70 yılı aşkın tecrübesiyle, proses verimliliği ve enerji tasarrufu konularında proses endüstrisine liderlik etmektedir.

Tecrübemiz ve farklı bakış acılarımız; tabii kaynakları korumamıza, proses verimliliği sağlayacak ürünler tasarlamamıza ve sanayide farklı çözümler sunmamıza, olanak sağlamaktadır.

Bilgi birikimimiz, inovatif çözümlerimiz , güvenilir ürünlerimiz ve global varlığımız bizi güvenilir bir çözüm ortağı yapmaktadır.

Hindistan’ın en iyi 5 şirketi sıralamasında ve Economic Times tarafından yapılan Great Place to Work Instıtute anketinde birinci seçilmiştir.

...

www.forbesmarshall.com
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.