Bugüne kadar Türkiye genelinde verdiği seminer ve eğitim programları, hazırladığı makale ve teknik yazılarla eğitime verdiği önemi kanıtlamış olan şirketimiz, ESCON Akademi ile eğitim alanındaki hizmetlerini artırarak devam ettirmektedir. EİE tarafından “Enerji Verimliliği Danışmanlık Şirketi” olarak yetkilendirilen şirketimiz, ESCON Akademi’de hem “Enerji Yöneticisi Kursu” hem de “Özel Sertifikalı Eğitim” programları ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktadır. ESCON’un tecrübeli kadrosu, konusunda uzman profesyoneller, Türkiye çapında tanınmış akademisyenler ve yurtdışından misafir olarak katılacak enerji tasarrufu uzmanları tarafından verilen eğitimlerde, katılımcıların enerji yönetimi ve enerji tasarrufu konularında hem bilgi sahibi olmaları hem de analitik düşünme, problem çözme, teşhis ve tanı koyma gibi konularda pratik yapmaları sağlanmaktadır.

Unutulmamalıdır ki, enerji tasarrufu çalışmalarına başlamadan önce konusunun uzmanı profesyonellerden alınacak eğitim ile çalışmalarınız farklı bir perspektif kazanacak ve başarıya ulaşmak çok daha kolaylaşacaktır.


Etiketler : Eğitim

ESCON ile enerjiniz size kalsın

Türkiye’nin ilk enerji verimliliği danışmanlık şirketi ESCON, endüstriyel işletmelerin kaliteden ödün vermeden, maksimum verimlilik ile minimum enerji tüketimine ulaşmaları için Danışmanlık, Denetleme, Sistem Çözümleri, Eğitim, Çevre ve Proje Finansmanı konularında çok çeşitli hizmetler sunmaktadır.

İletişim Bilgilerimiz

Adres : Orhan Gazi Cad. Tınaztepe Sk. No:26, Cevizli // Istanbul, Turkey
Tel : +90 (216) 380-0461
+90 (216) 362 – save
Faks : +90 (216) 380 0462
Email : info@escon.com.tr

Kmk Bilişim ©2014 Escon Enerji Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım VSP Altyapısıyla oluşturulmuştur | KMK Tarafından Desteklenmektedir.