Dünyanın en verimli soğutma grupları
MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES SANTRİFÜJ SOĞUTMA GRUPLARI
ESCON güvencesi ile artık Türkiye’de

 

Santrifüj soğutma sistemleri yüksek verimi, güvenilirliği, düşük çalışma maliyeti ve uzun yıllar kullanılabilme gibi özellikleri ile soğutma sektörünün uzun yıllardır en çok tercih ettiği ve kullandığı sistemlerden biridir. Çok fazla hareketli parçası olmadığı için bakım/onarım gereksinimi de oldukça düşüktür. Sızdırmaz ve hava geçirmez tasarımı, yabancı maddelerin içeri sızarak makinenin bozulmasını ve veriminin düşmesini engellediği gibi, içerideki maddelerin de dışarı sızıp doğaya karışarak çevreyi olumsuz yönde etkilemesini de önler.

Yıllardır sanayinin birçok alanında kendini kanıtlamış olan Mitsubishi Heavy Industries, sahip olduğu üstün teknolojiyi santrifüj soğutma sistemlerine uygulayarak, endüstriyel soğutma gruplarında devrim yaratacak nitelikte sistemler geliştirdi.

MHI tarafından en son teknoloji ile üretilen Santrifüj Soğutma Grupları her yük kapasitesi için en yüksek COP değerlerine ulaşmaktadır. Kısmi yükteki COP değeri 24,8’e kadar ulaşabilen bu soğutma grupları, ömür boyu verim olarak tanımlanan IPLV için de en yüksek değerleri elde etmektedir. MHI yüksek verimi, güvenilirliği, düşük çalışma maliyeti ve uzun ömrü ve çevre dostu akışkanlarıyla işletmelerin hem oldukça yüksek oranlarda enerji tasarrufu sağlamasını hem de CO2 salımlarını azaltmalarını sağlamaktadır. MHI Santrifüj soğutma grubu kategorisinde üç ürün serisi bulunmaktadır: ETI, AART, AART-I Santrifüj soğutma gruplarına ek olarak bir de su kaynaklı ısı pompası ETW vardır.

  


Etiketler : MHI

ESCON ile enerjiniz size kalsın

Türkiye’nin ilk enerji verimliliği danışmanlık şirketi ESCON, endüstriyel işletmelerin kaliteden ödün vermeden, maksimum verimlilik ile minimum enerji tüketimine ulaşmaları için Danışmanlık, Denetleme, Sistem Çözümleri, Eğitim, Çevre ve Proje Finansmanı konularında çok çeşitli hizmetler sunmaktadır.

İletişim Bilgilerimiz

Adres : Orhan Gazi Cad. Tınaztepe Sk. No:26, Cevizli // Istanbul, Turkey
Tel : +90 (216) 380-0461
+90 (216) 362 – save
Faks : +90 (216) 380 0462
Email : info@escon.com.tr

Kmk Bilişim ©2014 Escon Enerji Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım VSP Altyapısıyla oluşturulmuştur | KMK Tarafından Desteklenmektedir.