Verimlilik Artırıcı Projeler (VAP), enerji denetimi çalışmaları ile belirlenen önlemlerin ve iyileştirmelerin uygulanması ve enerji tasarruf potansiyelinin en iyi şekilde değerlendirilmesi için hazırlanan projelerdir. Verimlilik Artırıcı Projelerin desteklenmesini isteyen endüstriyel işletmeler, yönetmelikte belirtilen esaslara uygun olarak hazırlattıkları projelerini aynı esaslara uygun olan enerji denetimi raporu ile birlikte her yıl Ocak ayında Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı’na sunar. Başvurular Verimlilik Artırıcı Proje değerlendirme komisyonunu tarafından değerlendirilir ve onaylanır.

ESCON, endüstriyel işletmelere, konusuna hakim ve uzman profesyonel mühendis kadrosu ile sanayinin her kolunda elde edilmiş ulusal ve uluslararası tecrübesini birleştirerek VAP konusunda en etkin hizmeti sunmaktadır.

VAP konusundaki hizmetlerimiz:

  • Değerlendirme toplantısı
  • Ön denetleme
  • Detaylı Enerji Etüdü
  • Dosya ve Proje hazırlama
  • Başvuru
     


Etiketler : Verimlilik Artırıcı Proje (VAP) Danışmanlığı

ESCON ile enerjiniz size kalsın

Türkiye’nin ilk enerji verimliliği danışmanlık şirketi ESCON, endüstriyel işletmelerin kaliteden ödün vermeden, maksimum verimlilik ile minimum enerji tüketimine ulaşmaları için Danışmanlık, Denetleme, Sistem Çözümleri, Eğitim, Çevre ve Proje Finansmanı konularında çok çeşitli hizmetler sunmaktadır.

İletişim Bilgilerimiz

Adres : Orhan Gazi Cad. Tınaztepe Sk. No:26, Cevizli // Istanbul, Turkey
Tel : +90 (216) 380-0461
+90 (216) 362 – save
Faks : +90 (216) 380 0462
Email : info@escon.com.tr

Kmk Bilişim ©2014 Escon Enerji Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım VSP Altyapısıyla oluşturulmuştur | KMK Tarafından Desteklenmektedir.