Günümüzde enerji, giderler listesindeki en önemli maddelerden biri olmuş, şirketlerin büyüme stratejilerini belirlemede ve geleceğe yönelik kararlar alma aşamasında oldukça önemli rol oynayan bir unsur haline gelmiştir. Şirketler gerçekçi ve sağlam sürdürülebilirlik hedefleri belirleyip, bu hedeflere ulaşabilmek için enerjiyi en akıllıca ve en verimli şekilde kullanmak zorundadır. Bu noktada Escon, deneyimli ve her sektörden uzman kadrosu ile işletmelere enerji ile ilgili her konuda en doğru ve en verimli rotayı çizer. Enerji danışmanlığının amacı işletmelerin enerji ile ilgili konularda hangi noktada bulunduklarını ortaya çıkarmak, gereksinimleri olan en uygun seçeneklerin neler olduğunu sunmak ve işletmelerin ihtiyaç duyduğu enerjiyi en uygun maliyetle temin edebilmelerini sağlamaktır.

Escon,

enerji verimliliği
enerji üretimi ve dağıtımı
proses verimliliği
enerji tasarrufu ve geri kazanımı

ile ilgili konularda endüstriyel firmalara danışmanlık hizmeti vermektedir. Sanayi tesisi ya da endüstriyel işletmenin her kademesinin enerji tasarrufu çalışmalarına yapacağı katkının yanı sıra, özgün ve pratik tasarruf olanaklarının belirlenmesinde deneyimli, bağımsız, objektif ve işletme körlüğü olmayan profesyonel danışmanın yardımı hayati önem taşımaktadır. Çalışanlara verilecek eğitimleri pratik uygulamalarla destekleyecek şekilde organize edecek olan danışman, verilerin toplanmasında ve yorumlanmasında da sahip olduğu güncel bilgiler ışığında enerji tasarrufu çalışmalarına önemli katkı sağlayacaktır.
 


Etiketler : Danışmanlık

ESCON ile enerjiniz size kalsın

Türkiye’nin ilk enerji verimliliği danışmanlık şirketi ESCON, endüstriyel işletmelerin kaliteden ödün vermeden, maksimum verimlilik ile minimum enerji tüketimine ulaşmaları için Danışmanlık, Denetleme, Sistem Çözümleri, Eğitim, Çevre ve Proje Finansmanı konularında çok çeşitli hizmetler sunmaktadır.

İletişim Bilgilerimiz

Adres : Orhan Gazi Cad. Tınaztepe Sk. No:26, Cevizli // Istanbul, Turkey
Tel : +90 (216) 380-0461
+90 (216) 362 – save
Faks : +90 (216) 380 0462
Email : info@escon.com.tr

Kmk Bilişim ©2014 Escon Enerji Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım VSP Altyapısıyla oluşturulmuştur | KMK Tarafından Desteklenmektedir.